בוסטון - כל מה שרצית לדעת על רכישת בית בבוסטון

בוסטון - כל מה שרצית לדעת על רכישת שכירת ניהול שיפוץ אחזקת בית בבוסטון

הגבלות על הדירה מצד הרשויות

הגבלות במקרקעין

  • encumbrance – ניתן לחלק את הגבלות (encumbrance) השימוש בדירה לשתי קטגוריות, כמו בישראל.  ישנן הגבלות מרצון אשר באות לידי ביטוי בסוג הזכויות הנרכשות.  ישנן הגבלות אשר כמובן נובעות ממערכות החוקים וההוראות של השילטון.  ישנו שילטון או רשות מקומית של השכונה, של המדינה (states) וכמובן הרשות פדראלי של ארה"ב.
  • ההגבלות השלטוניות – (government limitations  או public limitations) מגבילה את השימוש בהתאם לתוכניות תכנון (zoning ordinances) וכן תקני בניה (building codes).
  • הגבלה נוספת – אשר חורגת מענייננו ולכן נציין אותה בקצרה הינה של הפקעה לצורכי ציבור (eminent domain).  כאן בהתאם לתיקון החמישי לחוקה האמריקאית לבעל הנכס ישולם פיצוי בהתאם לשווי שוק של הנכס (fair market condemnation) או בהפקעה חלקית severance damage.  בעל הדירה הצמוד אשר נפגע ערכו יקבל פיצוי לפי ירידת ערך – condemnation .
  • הגבלות מצד שלטונות המס – במאמר מוסגר נוסף נזכיר הגבלה שלישית הנוגעת למיסים החלים על הדירה. המדובר במיסים מוניציפליים לשכונה או לעיר (local town or city) היינו סוג של ארנונה בסכומים משמעותיים הרבה יותר.  אי תשלום ארנונה יגרור עיקול על הדירה (property tax liens) –  אשר גובר על כל עיקול אחר.  ובכך שונה באופן בולט מהדין הישראלי.
חדש באתר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
הצטרפו אלינו
גלילה לראש העמוד